Natječaj za radno mjesto REFERENT/ICA PROMETNOG PLANIRANJA I PROJEKTIRANJA II

REFERENT / REFERENTICA PROMETNOG PLANIRANJA I PROJEKTIRANJA II

Mjesto rada: RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 1

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; upražnjeni poslovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena - prijepodne

Smještaj: Nema smještaja

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od: 9.5.2019.

Natječaj vrijedi do: 17.5.2019.

Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

Razina obrazovanja:

  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Vozački ispit: Kategorija B

Radno iskustvo: 3 godine

Opis poslova: analiza podataka o prometu, sudjelovaje u izradi prometnih elaborata, rješenja i projekata, predinvesticijskih studija i elaborata isplativosti investicija i zahvata-upravljanje sustavima Prometnog centra

obrazovni program: tehnička znanost-polje: tehnologija prometa ili transport ili građevinarstvo

Probni rad 3 mjeseca

Prednost imaju kandidati sa kvalifikacijom ovlaštenog inženjera građevine sa iskustvom u projektiranju.
Kandidati su uz prijavu na natječaj u obvezi dostaviti:životopis, presliku diplome, domovnice, uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci, ERPS-potvrda o mirovinskom stažu

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti prilikom zapošljavanja, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje tog prava, dužan je uz prijavu na oglas priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz oglasa, kao i rješenje odnosno potvrdu o priznatom statusu, te dokaz iz kojeg je  vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.). Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine" broj 121/17) dužni su dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/.

Kontakt:

  • pismena zamolba: Fiumara 13, 51000 Rijeka

Ova stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Za nastavak korištenja web stranice kliknite na "Slažem se". Postavke kolačića mogu se konfigurirati u vašem web pregledniku, a više informacija potražite ovdje. Slažem se